Aktulaności
ozdobnik

AKTUALNOŚCI
23.02.2024

Nabór: szkolenie MCC + JOC [marzec 2024]


 

Dołącz do szkolenia MCC (Multi Crew Coordination) +JOC (Jet Orientation Course) w Royal-Star AERO!

➥ Teoria + praktyka MCC+JOC: marzec 2024
➥Zapisy na szkolenie: ato@royal-star.pl


✈️ MCC+JOC jest prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy na co dzień latają w liniach lotniczych.
✈️ Dzięki szkoleniu nauczysz się m.in. prawidłowego reagowania w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych. Zyskasz niezbędną wiedzę na temat podziału pracy w kokpicie, komunikacji i podejmowania decyzji. To także ćwiczenia praktyczne i utrwalanie zasad panujących w załodze wieloosobowej.
✈️ Praktyka w nowoczesnym symulatorze lotów FNPT II obejmuje m.in. zagadnienia związane z przelotem, zniżaniem i podejściem do lądowania, procedury po wylądowaniu i zakończeniu lotu oraz wybrane procedury w sytuacjach awaryjnych i anormalnych. Treningi na symulatorze rozwijają kluczowe kompetencje pilota, takie jak np. ocena sytuacji i podejmowanie decyzji.
✈️ Szkoląc się w Royal-Star AERO masz możliwość zdobycia wiedzy ukierunkowanej pod wymagania danej linii lotniczej, do której w niedalekiej przyszłości będziesz aplikować.


Zapraszamy na szkolenie!
➥ Zapisy na szkolenie: ato@royal-star.pl
 


#mcc #joc #mccjoc #training #flighttraining #mccjoctraining #mcctraining #pilotskills #futurepilots #teamwork #royalstaraero #MultiCrewCoordination #JetOrientationCourse

MASZ PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS. CHĘTNIE ODPOWIEMY.

Royal-Star AERO

39-300 MIELEC, POLAND

ul. Lotniskowa 16

tel. [+48] 17 788 63 60

email: ato[at]royal-star.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA