Aktulaności
ozdobnik

AKTUALNOŚCI
19.11.2020

Darmowe warsztaty online


Pilocie, połącz się z nami online!

Zarówno Was jak i nas łączy ogromna pasja do lotnictwa i podniebnych wypraw, dlatego wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji, już niebawem uruchomimy dla Was cykl wykładów, warsztatów i konsultacji lotniczych online, dotyczących zarówno doświadczeń pilotów, nietuzinkowych sytuacji w locie, tematyki z różnych dziedzin lotnictwa, jak i nowinek technologicznych. Wszystko po to, aby umilić Wam czas oraz pogłębić Waszą teoretyczną wiedzę pod skrzydłami naszych ekspertów. Wystarczy, że połączysz się z nami online i weźmiesz czynny udział w zajęciach - w końcu lotnictwo to nie tylko podróż w przestworzach ale i cenna wiedza, którą w tym trudnym okresie możesz śmiało pogłębić.

już 20 listopada o 19:30 ruszamy z kolejnymi, darmowymi warsztatami online. Tematem spotkania będzie planowanie lotu - dowiecie się jak zaplanować lot po trasie, jak uzupełnić plan lotu, oraz jak poprawnie go zlozyć.

Kiedy ruszamy? Już w ten piątek 20 listopada 2020, o godzinie 19.30. Brzmi ciekawie? Świetnie!

Wyślij zgłoszenie na adres mailowy: ato@royal-star.pl - z dopiskiem "Planowanie lotu", a otrzymasz instrukcję w jaki sposób dołączyć na nasze warsztaty. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty-online-planowanie_lotu

MASZ PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS. CHĘTNIE ODPOWIEMY.

Royal-Star AERO

39-300 MIELEC, POLAND

ul. Lotniskowa 16

tel. [+48] 17 788 63 60

email: ato[at]royal-star.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA